Sıra No

Görev Yapan Kaymakamın Adı Soyadı

Görev Yaptığı Yıllar

1

Fahrettin ÜLKÜSEL

1935-1937

2

Fazıl ÖZSOY

1937-1940

3

Fevzi HAMURLU

!940-1941

4

Necmettin ÜNER

1941-1945

5

Kamuran TUĞMAN

1945-1946

6

A.Rıza ULUSMAN

1948-1949

7

Avni YASAL

1949-1950

8

Rasih AKSU

1951-1952

9

Sadrettin SÜRBAHAN

!952-1953

10

Şükrü KENANOĞLU

1953-1954

11

Emin YÜZBAŞIOĞLU

1954-1955

12

Osman ŞEKER

1955-1960

13

Ali KAYACAN

1961-1964

14

Kamil CEYLAN

1964-1966

15

Semih Fırat ARIKAN

1966-1969

16

Doğan ÖZGÖKÇELER

1969-1970

17

Ali KAYACAN

1970-1972

18

Yaşar TOK

1972-1976

19

Kutlu AKTAŞ

1976-1976

20

Mehmet KIRAN

1976-1978

21

Erol UĞURLU

1978-1980

22

Mustafa DEMİREL

1980-1983

23

Haydar KESKİN

1983-1984

24

Ferhat BAŞTÜRK

1984-1986

25

Fikret DENİZ

1987-1991

26

Kadim DOĞAN

20.09.1991 - 07.09.1995

27

Kemal KAHRAMAN

14.09.1995 - 16.09.1996

28

Tuncel SONEL

18.09.1996 - 12.03.1997

29

İbrahim KÜÇÜK

22.08.1997 - 14.09.1997

30

Sefa ÇETİN

15.09.1997 - 20.01.2000

31

Sefa ÇETİN

02.01.2001 - 23.04.2002

32

Aziz MERCAN

23.04.2002 - 30.04.2002

33

Günay ÖZDEMİR

30.04.2004 - 26.10.2006

34

Samet ERCOŞKUN

27.10.2006 - 26.08.2008

35

Rıza DALAN

30.08.2008 - 03.08.2010

36

Yüksel ÜNAL

25.08.2010 - 05.08.2013

37

İbrahim Süha KARABORAN

25.08.2013 - 20.09.2014

38

Gökhan GÜRBÜZEROL

09.10.2014 - 15.07.2015

39

Türker Çağatay HALİM

28.07.2015 -